logo silné stránky = silné Slovensko

TESTY SILNÝCH STRÁNOK PRE PODNIKATEĽOV

PREDSTAVTE SI ÚPLNE NOVÝ SVET PODNIKATEĽOV

Svet, v ktorom sú podnikatelia nastavení na úspech. ÚSPECH nie je bohatstvo alebo postavenie. Je to šťastie, naplnenie, nádherne a naplno prežitý život.

Tento svet je bližšie ako si myslíte. Teší sa, až ho objavíte. A nemá žiadne limity.

Je to svet, v ktorom spoznáte podnikateľské silné stránky.

viac o teste talentov

PREČO JE DOBRÉ POZNAŤ SILNÉ STRÁNKY PODNIKATEĽA?

Deti, ktorým pomôžete denne sa zameriavať a rozvíjať ich silné stránky, majú mnoho násobne vyššiu pravdepodobnosť, že budú vo svojom živote úspešné.

Limity

Všetci v živote občas narazíme na limity, ktoré sa nás snažia zastaviť. Pokiaľ k prekonaniu svojich limitov použijeme energiu svojich silných stránok, prejdeme nimi ľahšie, rýchlejšie a jednoduchšie. A potom budeme aj bohatší.

Silné stránky

To najcennejšie, čo vám kedy bolo dané je priamo vo vás. Sú to vaše talenty a silné stránky. Vaše vlastnosti, schopnosti a nadanie, v ktorých ste výnimoční, bez toho, aby ste museli vynaložiť veľa energie.

Úspech

Celosvetová štatistika hovorí o tom, že 80% populácie nevyužíva svoje prirodzené talenty a silné stránky. Ak ich ale začnete využívať, budete úspešnejší, ako je 80% ľudí na našej planéte, teda viac ako 6 miliárd ľudí.

Slabé stránky

Učili ste niekedy zajaca plávať kraul? Ak ho nechcete utopiť, tak to prosím ani neskúšajte. Presne tak fungujú slabé stránky, snažíme sa o niečo, čo nám nie je dané. Stojí nás to veľa času, energie a výsledky sa nedostavujú.

Myslenie prvej ligy

Pokiaľ chcete hrať celý život vo väčšine oblastí prvú ligu, mali by ste si tak nastaviť svoju myseľ. Ak máte nastavené, že chcete hrať celý život iba prvú ligu, s najväčšou pravdepodobnosťou ju hrať aj budete.

Talent

Každý človek sa narodí s talentami. Výnimočným sa však stanete až vtedy, keď investuje mnoho času do tréningu a rozvoja talentu. Roy L. Smith zadefinoval disciplínu ako proces zdokonaľovania, pri ktorom sa talenty stávajú schopnosťami.

VÍZIA PROJEKTU

Sme na správnej ceste,
ako rozvinúť potenciál celého Slovenska, strednej Európy a možno aj celého sveta.

Víziou projektu Silné stránky je naplno rozvinúť u každého z nás náš vnútorný potenciál tak, aby sa náš život stal bohatším a jednoduchším.

Za to ďakujeme nielen Janovi Mühlfeitovi, ktorý vyše 22 rokov riadil európsky Microsoft a je svetovým lídrom v presadzovaní rozvoja ľudí na základe ich silných stránok, ale aj celosvetovej organizácii Gallup® a jej internetovej platforme Gallup Strengths Center, ktorá svojimi testami silných stránok už desaťročia pomáha na ceste k dosahovaniu výnimočnej výkonosti obchodníkom, manažérom, učiteľom, zdravotným sestrám, študentom a mnohým ďalším profesiám. 

Gallup navyše publikoval viac ako pol tucta kníh zameraných na rozvoj silných stránok a jeho testom prešlo už vyše 15 miliónov ľudí na celej planéte.

viac o teste talentov

TEST TALENTOV A SILNÝCH STRÁNOK PODNIKATEĽA

Vďaka testom vašich silných stránok od spoločnosti Gallup®  okamžite spoznáte potenciál pre rozvoj vašich talentov a silných stránok pre podnikateľskú oblasť. Môžete tak začať lepšie nastavovať alebo meniť vaše podnikateľské zámery a poslanie. 

testy silných stránok pre podnikateľov
Podnikateľský test Builder Profile 10™ (BP10) Vám môže pomôcť dosiahnuť úspech v oblasti vášho podnikania. Zistíte, v ktorých podnikateľských oblastiach máte prirodzený talent, a v ktorých potrebujete pomoc.

Test odhalí poradie vašich 10 podnikateľských talentov. Určí, aký je váš podnikateľský prístup.

Test podnikateľov-ENG

CENNÍK

0
mil. +
Testov po svete
0
%
Ľudí nepozná svoje silné stránky
0
človek
Dokáže všetko zmeniť> VY!
TEST PRE PODNIKATEĽA
12 $
Tento test je určený pre deti vo veku 10-14r. vrátane, príp. 9 - 15r.
Výsledok testu obsahuje certifikát a popis TOP 3 talentov vášho dieťaťa.
Dostanete preložený akčný plán pre každý talent dieťaťa a tiež pre dospelých (rodičov a učiteľov).
Získate aj pracovné zošity pre dieťa aj pre rodiča.

Jan Mühlfeit

Bývalý prezident MICROSOFT pre Európu

\"Som presvedčený, že to, že som začal pracovať na mojich silných stránkach a na silných stránkach našich tímov, pozitívne zmenilo môj život. Náš tím vyhral 4x v rade Global Business Premiere League.

Jediným spôsobom, ako uspieť v podnikaní, v športe, umení a v politike je uplatnenie vášho talentu a silných stránok. Ak robíte to, čo vás baví, ste nielen úspešnejší, ale tiež šťastnejší.

A ak ste šťastnejší, tak máte lepší imunitný systém, takže ste aj zdravší\".

KU DŇU POSLEDNÉHO UPDATE TOHTO WEBU SI UŽ 16 262 796 LUDÍ NA PLANETE TEST UROBILO.
Dnes si dajte šancu stať sa úspešný podnikateľ.

O NÁS

Dáška a Oliver

Oliver Černý & Dáša Černá Gejdošová 

Voláme sa Dáša Černá Gejdošová & Oliver Černý a sme \"krstní rodičia\" projektu Silnéstránky.sk a Myslenieprvejligy.sk

Máme jasný cieľ.

Inšpirovať ľudí, aby objavovali svoje silné stránky, aby tak mohli žiť plnohodnotný, zmysluplný život a naplno rozvinúť svoj vnútorný potenciál.

V tom nám pomáha celosvetová organizácia Gallup a úzka spolupráca s bývalým prezidentom európskeho Microsoftu - s Janom Mühlfeitom.

\"Veríme, že osobná jedinečnosť každého z nás dokáže pohnúť celým vesmírom.\"

BUDEME SA TEŠIŤ, KEĎ SA NÁS NA ČOKOĽVEK SPÝTATE ALEBO NÁS IBA POZDRAVÍTE