logo silné stránky = silné Slovensko

TESTY SILNÝCH STRÁNOK PRE DETI
STRENGTHSEXPLORER®

pridajte sa do Facebook skupiny ODOMYKANIE DETSKÉHO POTENCIÁLU

PREDSTAVTE SI ÚPLNE NOVÝ SVET DETÍ

Svet, v ktorom sú vaše deti nastavené na úspech. ÚSPECH nie je bohatstvo alebo postavenie. Je to šťastie, naplnenie, nádherne a naplno prežitý život.

Tento svet je bližšie ako si myslíte. Teší sa, až ho objavíte. A nemá žiadne limity.

Je to svet, v ktorom sa DETI budú každé ráno tešiť do školy a na všetko, čo budú vykonávať na základe talentov.

viac o teste talentov

PREČO JE DOBRÉ POZNAŤ DETSKÉ SILNÉ STRÁNKY?

Deti, ktorým pomôžete denne sa zameriavať a rozvíjať ich talenty a silné stránky, majú mnoho násobne vyššiu pravdepodobnosť, že budú vo svojom živote úspešné. Doprajte im to a urobte prvý krok.

Limity

Aj deti občas v živote narazia na limity, ktoré sa ich snažia zastaviť. Pokiaľ k prekonaniu týchto limitov deti použijú energiu svojich silných stránok, prejdú cez limity ľahšie, rýchlejšie a jednoduchšie. A potom budeme aj úspešné.

Silné stránky

To najcennejšie, čo každému dieťaťu bolo dané je priamo v ňom. Sú to detské talenty a silné stránky. Detské vlastnosti, schopnosti a nadanie, v ktorých sú deti výnimočné, bez toho, aby museli vynaložiť veľa energie.

Úspech

Celosvetové prieskumy preukázali, že 80% populácie nevyužíva svoje prirodzené talenty a silné stránky. Ak spoznáte talenty detí, začnete rozvíjať a využívať, vaše deti budú úspešnejšie, ako je 80% ľudí na našej planéte, teda viac ako 6 miliárd ľudí.

Slabé stránky

Učili ste niekedy zajaca plávať kraul? Ak ho nechcete utopiť, tak to ani neskúšajte. Presne tak fungujú slabé stránky, snažíme sa o niečo, čo nám nie je dané. Stojí nás to veľa času, energie a výsledky sa nedostavujú.

Myslenie prvej ligy

Pokiaľ chcete, aby vaše deti hrali celý život vo väčšine oblastí prvú ligu, mali by ste ako 1. krok, nastaviť tak ich myseľ. Ak ju tak nastavíte, s najväčšou pravdepodobnosťou vaše deti prvú ligu hrať aj budú.

Talenty a silné stránky

Každé dieťa sa narodí s talentami. Výnimočným sa však stane až vtedy, keď deti s pomocou rodičov investujú mnoho času do tréningu a ich rozvoja. Roy L. Smith tento proces zdokonaľovania zadefinoval ako disciplínu, pri ktorej sa talenty stávajú schopnosťami.

VÍZIA PROJEKTU

Sme na správnej ceste,
ako rozvinúť potenciál celého Slovenska, strednej Európy a možno aj celého sveta.

Víziou projektu Silné stránky je naplno rozvinúť vnútorný potenciál každého človeka tak, aby sa náš život stal bohatším, krajším a jednoduchším.

Za to ďakujeme nielen Janovi Mühlfeitovi, ktorý vyše 22 rokov riadil európsky Microsoft a je svetovým lídrom v presadzovaní rozvoja ľudí na základe ich silných stránok, ale aj celosvetovej organizácii Gallup® a jej internetovej platforme Gallup Strengths Center, ktorá svojimi testami silných stránok už viac ako 50 rokov pomáha na ceste k dosahovaniu výnimočnej výkonnosti

1. DEŤOM a ŠTUDENTOM - viac nižšie
2. DOSPELÝM - vo všetkých profesiách - viac tu
3. PODNIKATEĽOM a ich tímom - viac tu

Gallup navyše publikoval viac ako pol tucta kníh zameraných na rozvoj silných stránok a jeho testom prešlo už vyše 15 miliónov ľudí na celej planéte.

viac o teste talentov

TEST TALENTOV A SILNÝCH STRÁNOK DETÍ

Vďaka testom silných stránok detí od spoločnosti Gallup® okamžite spoznáte potenciál pre rozvoj talentov a silných stránok vašich detí. Môžete tak začať aktívne meniť ich realitu. 

testy silných stránok pre deti a mládež
Tento test je určený pre deti vo veku 10-14r, príp. 9-15r, v závislosti od vyspelosti dieťaťa.

Výsledok testu obsahuje certifikát a popis TOP 3 talentov vášho dieťaťa.
Ďalej akčný plán pre každý talent dieťaťa a akčný plán pre dospelých (rodičov a učiteľov).
Získate aj pracovné zošity pre dieťa aj pre rodiča.

Chcem pomôcť s testom dieťaťa

CHCETE POMÔCŤ S TESTOM ?

Radi Vám poskytneme bezplatnú konzultáciu a pomoc vo všetkých krokoch v súvislosti s testom a rozvojom talentov a silných stránok pre deti.

Pripravujeme pre vás balíčky, ktoré budú obsahovať všetko potrebné pre zistenie, uvedomenie si, rozvoj a aplikovanie talentov pre deti aj dospelých. Či už pre podnikateľov alebo zamestnancov.  Tieto balíčky sú vytvorené formou konzultáciíkoučingu a školení.
Pre viac informácií stačí vypísať kontaktný formulár vpravo  eBook o silných stránkach zdarma

POČTY GALLUP® TESTOV VO SVETE

Dnes dajte šancu aj vášmu dieťaťu.

0
mil. +
Testov po svete
0
%
Ľudí nepozná svoje silné stránky
0
človek
Dokáže všetko zmeniť → VY

Jan Mühlfeit

Bývalý prezident MICROSOFT pre Európu

"Som presvedčený, že to, že som začal pracovať na mojich silných stránkach a na silných stránkach našich tímov, pozitívne zmenilo môj život. Náš tím vyhral 4x v rade Global Business Premiere League.

Jediný spôsob, ako uspieť v podnikaní, v športe, umení a v politike spočíva v uplatnení vašich talentov a silných stránok. Ak robíte to, čo vás baví, ste nielen úspešnejší, ale tiež šťastnejší.

A ak ste šťastnejší, tak máte lepší imunitný systém, takže ste aj zdravší".

Podujatia - pre Vás

ODOMYKANIE DETSKÉHO POTENCIÁLU

Dáša Černá Gejdošová na workshope (podľa metodiky Gallup® a knihy Jana Mühlfeita) s deťmi a rodičmi v Bratislave (termín pripravujeme)

coach-kit-gallupOkrem pomoci s testmi talentov a konzultácií (dospelých aj detí) pre vás pripravujeme celý rad ďalších akcií, súvisiacich s touto témou.

Tou najbližšou je aprílový workshop pre rodičov a deti ODOMYKANIE DETSKÉHO POTENCIÁLU, ktorý sa uskutoční v Bratislave (termín pripravujeme). Tieto zaujímavé semináre budeme organizovať pravidelne v Bratislave.

Na workshope pracujeme a postupujeme (aj) podľa:

 • metodiky z trénerského KIT-u priamo od GALLUP®   →
 • podľa knihy Jana Mühlfeita The Positive Leader

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Dáša Černá v akcii s deťmi

Dáša Černá v akcii s deťmi

Čo vás čaká (termín pripravujeme) v Bratislave?

 • 1
  10 detských talentov
  zistíte informácie o všetkých 10 detských talentoch
 • 2
  TOP 3 talenty
  spoznáte a presne identifikujete prvé 3 talenty vášho dieťaťa
 • 3
  Získate inšpiráciu
  spoznáte sa s rodičmi a ich deťmi, ktorí tiež rozvíjajú svoje talenty
 • 4
  Praktické cvičenia rodičov
  pomocou pracovného zošita sa rodičia naučia ako rozvíjať talenty dieťaťa
 • 5
  Talenty hrou
  s detskými pracovnými zošitmi s lektorkami Dášou Černou a Ľubicou Noščákovou
 • 6
  Príklady - rady - konzultácie
  dostanete praktické informácie, príklady, rady, konzultácie a mnoho ďalšieho

Zistite viac o workshope s detskými talentami


O NÁS

Dáška a Oliver

Dáša Černá Gejdošová & Oliver Černý

Volám sa Dáša a spolu s mojim manželom Oliverom vedieme ľudí na ceste „od talentov k silným stránkam“.

Značka „Silné stránky“ je náš spoločný projekt. Máme jasnú víziu: „Naplno rozvinúť vnútorný potenciál každého človeka. Urobiť jeho život bohatším, krajším a autentickým“. K zhmotneniu tejto vízie nám v online priestore slúži živý portál silnestranky.sk. 

K spolupráci s celosvetovou organizáciou Gallup® sme sa dostali prostredníctvom bývalého prezidenta európskeho Microsoftu® – Jana Műhlfeita. Riadil ho vyše 22 rokov a stal sa svetovým lídrom v presadzovaní rozvoja ľudí na základe ich silných stránok. Boli sme aktívni pri rozširovaní sféry jeho vplyvu v oblasti talentov na Slovensku a postupne sme sa pustili do práce s talentmi. Postupne sme sa stali experti talentov podľa unikátnej metodiky.

Moja rola je konzultantka a mentorka talentov. Vediem firmy, tímy, jednotlivcov, podnikateľov a rodiny s deťmi. Objavenie talentov robím prostredníctvom tejto unikátnej metodiky a jej dotazníka. Jedinečnosť tejto metodiky spočíva vo využití poznatkov získaných z viac ako 60 ročného výskumu talentov 100 tisíc najúspešnejších ľudí všetkých profesií po celom svete.

Dnes sa naplno venujem konzultáciám, prednáškam workshopom a tímovým tréningom. A že ma to baví a napĺňa zisťujem aj podľa toho, že mám za sebou viac ako 1500 konzultačných hodín “face to face” a viac ako 400 hodín strávených na prednáškach a workshopoch.

Talenty sa stávajú silnými stránkami až vtedy, keď sú využívané. Pre šírenie povedomia o tom sme založili aj networkingový klub „Myslenie prvej ligy“.

Rola Olivera je starostlivosť o technológie, online komunikáciu, webové stránky, email marketing, technická podpora a pod.

Našimi klientami sú korporácie a podnikatelia, jednotlivci ale ja ľudia pôsobiaci v oblasti finančníctva, napríklad Tatra banka, OVB, Brokeria, Partners Group, ale aj iné korporáty ako Želenice SR, Východoslovenská energetika atď.

Výsledky sa dostavujú pomerne rýchlo, ľudia v tímoch, jednotlivci, ale aj podnikatelia sa stávajú „autentickí“. Presne vedia, čo im „dáva zmysel“ a čo im „ide od ruky“. Ako tím idú s radosťou a porozumením za spoločným cieľom.
Každý podľa svojej unikátnosti.

Konzultáciami, mentoringom alebo tímovým tréningom talentov podľa unikátnej metodiky sa stávame súčasťou tvorby úspešných kolektívov, jednotlivcov a podnikateľov. Dáva to zmysel. Ľudia zisťujú, že sa môžu spoľahnúť sami na seba.

Jednoducho povedané „ľudia za kratší čas dosahujú vynikajúce výsledky“.
Čerešničkou na torte je, že to dosahujú v plnej energii. Sú vo „flow“ a majú pocit, že sa vlastne „hrajú“ a nie pracujú.

Ich neustálou motiváciou na princípe poznania talentov je byť denne vo flow a zároveň tak napĺňať očakávanie a ciele tímu, firmy alebo rodiny. Ich očakávania sa nielenže napĺňajú, ale často krát aj prekračujú.

A podľa čoho to vieme?
Jednoducho, získavame nové a nové žiadosti na workshopy, tímové tréningy od firiem aj od jednotlivcov a podnikateľov na základe odporúčaní našich "úspešných, autentických a hravých klientov".

Spoj sa so mnou na: 

Spoj sa so mnou v skupine:

BUDEME SA TEŠIŤ, KEĎ SA NÁS NA ČOKOĽVEK SPÝTATE ALEBO NÁS IBA POZDRAVÍTE