REFERENCIE

Názory účastníkov na našu prácu s talentmi a silnými stránkami

Prečo som absolvovala konzultácie u Dáši?
Pretože sa veľmi rada učím a spoznávam nové veci - čo je po týchto konzultáciách pre mňa viac pochopiteľné, nakoľko som zistila, že môj najsilnejší talent sa volá LEARNER.
Čo bolo pre mňa najväčším prínosom?
Najväčším prínosom bolo pre mňa zvedomenie mojich talentov. Talenty sa mi vždy spájali len s umením a až tu som zistila, že všetci máme svoje talenty, s ktorými žijeme a pracujeme. A mne sa po ich objavení žije a pracuje ľahšie, mám sa rada oveľa viac a menej o sebe pochybujem ako pred absolvovaním týchto konzultácií.
Aké som dosiahla prvé výsledky?
Viac sebavedomia a odvahy v práci, lepšie výsledky, viac kontroly nad sebou a nad svojím časom.
Komu a prečo by som Dášine konzultácie odporučila?
Všetkým, ktorí sa radi zlepšujú. Každý, kto absolvuje tieto konzultácie lepšie pochopí sám seba aj svoje okolie a môže na sebe pracovať oveľa kvalitnejšie. Konzultácie s Dášou som si vybrala preto, lebo ma oslovila ako človek, jej ľudský prístup, odbornosť, skúsenosti, otvorenosť, úprimnosť, osobný prístup a systém práce. Jednoducho mi padla do "oka" aj do "ucha".
Ivana MažgutováFinančný poradca
Stanislav Ditte
V rámci svojho osobného vzdelávania som narazil na tému TALENTOV (Gallup®) a na základe referencie od mojej známej som sa nakontaktoval na Dášu Černú Gejdošovú. Sadla mi ako človek s príjemným vystupovaním a preto som sa rozhodol vyplniť test a následne som realizoval konzultácie. Je to už vyše roka a pravidelné konzultácie ma stále bavia a posúvajú moje vnímanie toho v čom som dobrý ja a v čom vynikajú moji spolupracovníci. Tiež to, ako to správne tímovo prepojiť tak, aby sme dosiahli žiadaný výsledok. Podnikám 20 rokov a neustále na sebe pracujem, a preto vrele odporúčam všetkým majiteľom a top manažérom využiť nadhľad skúsenej konzultantky, ktorou Dáša určite je. Ďakujem Dáša 🙂
Stanislav DitteRecruiter, Mentor, Lektor osobitného finančného vzdelávania, vedenie a rozvoj tímov pre podnikateľov a jednotlivcov.
Mária Markovičová
S Dašou som mala príležitosť spolupracovať v rámci talentov Gallup®. V rámci tímových workshopov, ktoré Daša viedla som si uvedomila, že sa chcem o sebe, cez svoje talenty dozvedieť viac, preto som sa rozhodla pre osobné konzultácie. Veľmi sa mi páčil jej prístup a spôsob akým ma viedla v práci s mojimi talentmi a objasňovanie ich využívania u mňa. Veľa som sa o sebe dozvedela, čo spôsobilo, že som si uvedomila, prečo niektoré veci riešim ako riešim a ako by som ich mohla robiť oveľa efektívnejšie pri správnom využívaní talentov. Daša je veľký profesionál, ktorý naozaj úprimne chce pomôcť a posunúť ďalej. Určite odporúčam spoluprácu s ňou najmä tým, ktorí vedú ľudí – cez talenty sa viete spoznať, navzájom si pomôcť a dopĺňať sa, ale aj pre jednotlivcov, ktorý chcú rásť a posúvať sa alebo poznať, v čom ste dobrí a čo vám ide. Je to cesta 🙂
Mária MarkovičováFinančný poradca Partners Group SK.
Igor Pavlík
Prečo som absolvoval konzultácie u Dáši?
Jednoznačne spoznať lepšie sám seba a umožniť môjmu okoliu (rodina, priatelia, blízki) spoznať ma a porozumieť mojej osobe pre lepšie medziľudské aj profesné vzťahy.
Čo bolo pre mňa najväčším prínosom?
Vyvrátenie, resp vysvetlenie nesprávnych interpretácií mojej osobnosti ako som ich spolu s mojim okolím vnímal pred konzultáciou resp. testom.
Aké som dosiahol prvé výsledky?
Jednoznačne väčšia pohoda pri rozhodovaní sa v živote a pri práci, zlepšili sa vzťahy na základe lepšieho porozumenia mojej osobnosti okolím.
Komu a prečo by som Dášine konzultácie odporučil?
Komu? Každému... Prečo? Okrem viacero opodstatnených dôvodov ako zlepšenie medziľudských vzťahov a interakcií medzi ľuďmi, určite kvôli poznaniu Kto vlastne som? A tým pádom si môže človek jasne zadefinovať aký život chce žiť, aby žil spokojnejší, šťastnejší a naplnenejší život.
Čo by som ešte dodal na záver?
Nepodceňovať sebapoznanie a jeho kvalitu. Ak sa chcete niekam dostať, treba najprv zistiť odkiaľ vychádzate.
Igor PavlíkFinančný poradca
Ja osobne som na základe výsledkov testu zistil, že moje najsilnejšie stránky – komunikatívnosť a schopnosť prepájať sú v úžasnom súlade s tým, čím sa v súčasnosti zaoberám - networking. Konečne viem, prečo ma moja práca tak veľmi baví. Želám vám všetkým, aby ste na základe tohto testu aj vy zistili a najmä pochopili svoje silné stránky.
Juraj BaisVýkonný riaditeľ a konateľ spoločnosti Business for Breakfast Slovakia s.r.o.
Maroš Čambal
Považujem za veľmi prospešné poznanie samého seba, a preto som veľmi rád, že som mohol absolvovať konzultácie s Dášou, ktorá bola veľmi profesionálna a priateľská. Zistil som prioritne moje dominantné a podporné talenty, množstvo informácií mi bolo veľmi dobre vysvetlených pri konzultáciách. Veľkým prínosom bolo zistenie čo je dobré zmeniť aby som sa vedel posunúť ďalej či v pracovnom alebo súkromnom živote, samozrejme táto zmena sa neudeje zo dňa na deň a je potrebné na sebe dlhodobo pracovať. Určite odporúčam všetkým, ktorí sa chcú posúvať ďalej.
Maroš ČambalCEO at Slovak Paralympic Committee
Šárka Patkošová
Charizmatická, profesionálna, plná vášne a entuziazmu...to je len pár slov, ktoré pre mňa Dáša jednoznačne zosobňuje. Spolupracovali sme spolu na organizácii webinárov o silných stránkach a Gallup metodike pre Lean In Slovakia komunitu, pričom spätná väzba bola úžasná a očakávania účastníčok boli nadmieru prekonané. Dáška je skvelý vášnivý kouč, ktorý svojou prácou žije a neváha sa kedykoľvek o svoje vedomosti a zručnosti podeliť a pomôcť tak svojim klientom na ceste za sebapoznaním. Ďakujem Dáška za skvelú spoluprácu, otvorenú komunikáciu a do budúcna prajem veľa inšpiratívnych koučovacích rozhovorov!
Šárka PatkošováLearning Designer & Soft Skills Trainer at VšZP | Business Coaching Trained Coach
Nikola Koníčková
Dáša je energický a vysoce empatický parťák v cestě za úspěšnějšími zítřky. Každé naše sezení pro mě bylo velkým přínosem jak v cestě za mými cíly, tak i v pochopení současného jednání.
Nikola KoníčkováTalent Acquisition Partner ve společnosti Valeo
Jozef Hulin
Vzdelávania Myslenie prvej ligy (MPL) som sa zúčastnil prioritne z dôvodu toho, že pokladám za nevyhnutné aby som poznal sám seba ( prečo sa správam takto.. ) a mojich blízkych ( rodina, priatelia, kolegovci...prečo sa oni správajú takto...). Vzdelávanie je nevyhnutná súčasť úspešných ľudí. Rád spoznávam nové veci, kde jedna z nich je poznanie ľudí. Cieľom je vzájomné pochopenie a riešenie možných krízových situácí ktoré sú súčasťou života. Absolvoval som vzdelávanie MPL podľa môjho označenia 1. Zistil som moje dominantné a podporné talenty ktoré sme si prešli dopodrobna a na čom pracovať intenzívne. Prínosom pre mňa bolo hlavne uvedomenie si samého seba a čo zmeniť aby som bol lepší v súkromnom a pracovnom živote. Zmena však potrebuje svoj čas, to je tiež dôležité si uvedomiť. To znamená ,že po vzdelávaní to nekončí. Je to potom na mne ako to uchopím a či tím žijem. Odporúčam to hlavne ľuďom, ktorí vedú svoje tímy či už v zamestnaneckom alebo podnikateľskom prostredí. Samozrejme to odporúčam aj jednotlivcom a párom pre poznanie a zlepšenie vzťahov.
Jozef HulinRegionalny riaditeľ v spoločnosti Brokeria, a.s.
Monika Součková
S Dášou mám příležitost spolupracovat v rámci projektu Myšlení 1. Ligy. Je to úžasný dar a velká radost, pracovat s Dášou. Vždy je otevřena novým námětům a nápadům, umí se dotknout lidských srdcí, protože pracuje s lidmi na úrovni jejich talentů a silných stránek. Vždy najde v člověku jeho přirozený talent a silné stránky a při spolupráci dá velký prostor tyto silné stránky a talent člověku uplatit a dál rozvíjet. Dáša je jedinečná v tom, že dělá svojí práci srdcem, vášní, úžasným zápalem, láskou a perfektní intuicí. Ukazuje ostatním, jak důležité, smysluplné a efektivní je dělat to, co člověk miluje. V tom Dáša jednoznačně vede příkladem. Dáša je absolutně spolehlivá – vždy drží slovo a naplňuje své sliby, které předčily mnohá očekávání. Dáša je rovněž jedinečná tím, že umí skvěle navazovat kontakty, propojovat lidi, skvěle organizuje lidi, významné události, dává věci do pohybu a realizuje. Dáša se celospolečensky angažuje v oblasti osobního rozvoje, celoživotního vzdělávání a podpoře podnikání, čímž dává příležitost a vytváří prostor k osobnímu růstu ostatním lidem. Dáša svými aktivitami má velký dosah na lidi a celospolečenský vliv v oblasti celoživotního vzdělávání, což má ohromnou přidanou hodnotu pro naši společnost. „Dášo, děkuji za vše, co děláš, prosím pokračuj v těchto aktivitách dál, protože tím měníš mnohým lidem život a mnoho lidí Tě potřebuje. Tvá činnost má obrovskou přidanou hodnotu pro lidi v česko-slovenské kotlině. “
Monika SoučkováSales&Marketing Consultant in ICT/Business development
Kamil Bolek
Dáše je neuvěřitelně pilný a poctivý člověk s extrémní výdrží. Neuvěřitelná zkušenost. Děkuji.
Kamil BolekObchod s novými technologiemi a roboty a jejich praktické využití