logo silné stránky = silné Slovensko

ČAS NA  ZMENU

Odomkni skrytý potenciál

... začni poznaním svojich talentov a silných stránok

Poznanie a rozvoj dáva zmysel života

...cestou odomykania vnútorného potenciálu - tvojej unikátnosti

Talenty - dnes slovo, ktoré sa spomína na každom kroku. Čo sa vlastne pod ním skrýva? Sú to dary, ktoré máme každý. Získali sme ich už pri narodení (od rodičov a predkov) a počas života sa nemenia. A je iba na tebe, ako rýchlo ich objavíš, teda  SPOZNÁŠ (1), prijímeš za svoje a začneš ROZVÍJAŤ (2).

proces: poznanie-rozvoj-zmena

klikni pre animáciu - cyklus: Poznanie (1) - Rozvoj (2) - Zmena (3) = talenty na silné stránky = zmysel života

Vtedy sa však začnú diať zvláštne a veľmi pozitívne veci.

Nastanú ZMENY (3).

Začneš si uvedomovať, v čom si dobrý a naopak, čo ťa nebaví a čo ti moc nejde. Začneš vyhľadávať viac to, čo ťa baví, čo vieš a čo chceš robiť. Začnemš objavovať tvoju "prácu a/alebo kariéru snov".

Začíneš sám seba lepšie chápať, oceňovať a neodsudzovať. Začneš byť sám sebou bez hrania rôznych "životných rolí". A keď o týchto daroch začneš komunikovať so svojim okolím, aj oni ťa začnú lepšie chápať. Staneš sa pre okolie čitateľný. A zlepšia sa vzťahy. Zásadne. Všetky.

Ak ťa tieto myšlienky zaujali, pomôžeme ti cestu poznania a rozvíjania talentov pochopiť, zásadne zjednodušiť a skrátiť. Vtedy si tu správne.

Naši partneri a klienti

Rozvoj talentov na silné stránky

Spoznaj - Prijmi - Rozvíjaj (Name it - Claim it - Aim it)

Name it- Claim it - Aim it

klikni na obrázok pre animáciu

Rozdelenie talentov z pohľadu sily

rozdelenie talentov CliftonStrengths

klikni na obrázok pre animáciu

REFERENCIE

Názory účastníkov na našu prácu

Prečo som absolvovala konzultácie u Dáši?
Pretože sa veľmi rada učím a spoznávam nové veci - čo je po týchto konzultáciách pre mňa viac pochopiteľné, nakoľko som zistila, že môj najsilnejší talent sa volá LEARNER.
Čo bolo pre mňa najväčším prínosom?
Najväčším prínosom bolo pre mňa zvedomenie mojich talentov. Talenty sa mi vždy spájali len s umením a až tu som zistila, že všetci máme svoje talenty, s ktorými žijeme a pracujeme. A mne sa po ich objavení žije a pracuje ľahšie, mám sa rada oveľa viac a menej o sebe pochybujem ako pred absolvovaním týchto konzultácií.
Aké som dosiahla prvé výsledky?
Viac sebavedomia a odvahy v práci, lepšie výsledky, viac kontroly nad sebou a nad svojím časom.
Komu a prečo by som Dášine konzultácie odporučila?
Všetkým, ktorí sa radi zlepšujú. Každý, kto absolvuje tieto konzultácie lepšie pochopí sám seba aj svoje okolie a môže na sebe pracovať oveľa kvalitnejšie. Konzultácie s Dášou som si vybrala preto, lebo ma oslovila ako človek, jej ľudský prístup, odbornosť, skúsenosti, otvorenosť, úprimnosť, osobný prístup a systém práce. Jednoducho mi padla do "oka" aj do "ucha".
Ivana MažgutováFinančný poradca
V rámci svojho osobného vzdelávania som narazil na tému TALENTOV (Gallup®) a na základe referencie od mojej známej som sa nakontaktoval na Dášu Černú Gejdošovú. Sadla mi ako človek s príjemným vystupovaním a preto som sa rozhodol vyplniť test a následne som realizoval konzultácie. Je to už vyše roka a pravidelné konzultácie ma stále bavia a posúvajú moje vnímanie toho v čom som dobrý ja a v čom vynikajú moji spolupracovníci. Tiež to, ako to správne tímovo prepojiť tak, aby sme dosiahli žiadaný výsledok. Podnikám 20 rokov a neustále na sebe pracujem, a preto vrele odporúčam všetkým majiteľom a top manažérom využiť nadhľad skúsenej konzultantky, ktorou Dáša určite je. Ďakujem Dáša 🙂
Stanislav Ditte
Stanislav DitteRecruiter, Mentor, Lektor osobitného finančného vzdelávania, vedenie a rozvoj tímov pre podnikateľov a jednotlivcov.
S Dašou som mala príležitosť spolupracovať v rámci talentov Gallup®. V rámci tímových workshopov, ktoré Daša viedla som si uvedomila, že sa chcem o sebe, cez svoje talenty dozvedieť viac, preto som sa rozhodla pre osobné konzultácie. Veľmi sa mi páčil jej prístup a spôsob akým ma viedla v práci s mojimi talentmi a objasňovanie ich využívania u mňa. Veľa som sa o sebe dozvedela, čo spôsobilo, že som si uvedomila, prečo niektoré veci riešim ako riešim a ako by som ich mohla robiť oveľa efektívnejšie pri správnom využívaní talentov. Daša je veľký profesionál, ktorý naozaj úprimne chce pomôcť a posunúť ďalej. Určite odporúčam spoluprácu s ňou najmä tým, ktorí vedú ľudí – cez talenty sa viete spoznať, navzájom si pomôcť a dopĺňať sa, ale aj pre jednotlivcov, ktorý chcú rásť a posúvať sa alebo poznať, v čom ste dobrí a čo vám ide. Je to cesta 🙂
Mária Markovičová
Mária MarkovičováFinančný poradca Partners Group SK.
Prečo som absolvoval konzultácie u Dáši?
Jednoznačne spoznať lepšie sám seba a umožniť môjmu okoliu (rodina, priatelia, blízki) spoznať ma a porozumieť mojej osobe pre lepšie medziľudské aj profesné vzťahy.
Čo bolo pre mňa najväčším prínosom?
Vyvrátenie, resp vysvetlenie nesprávnych interpretácií mojej osobnosti ako som ich spolu s mojim okolím vnímal pred konzultáciou resp. testom.
Aké som dosiahol prvé výsledky?
Jednoznačne väčšia pohoda pri rozhodovaní sa v živote a pri práci, zlepšili sa vzťahy na základe lepšieho porozumenia mojej osobnosti okolím.
Komu a prečo by som Dášine konzultácie odporučil?
Komu? Každému... Prečo? Okrem viacero opodstatnených dôvodov ako zlepšenie medziľudských vzťahov a interakcií medzi ľuďmi, určite kvôli poznaniu Kto vlastne som? A tým pádom si môže človek jasne zadefinovať aký život chce žiť, aby žil spokojnejší, šťastnejší a naplnenejší život.
Čo by som ešte dodal na záver?
Nepodceňovať sebapoznanie a jeho kvalitu. Ak sa chcete niekam dostať, treba najprv zistiť odkiaľ vychádzate.
Igor Pavlík
Igor PavlíkFinančný poradca
Ja osobne som na základe výsledkov testu zistil, že moje najsilnejšie stránky – komunikatívnosť a schopnosť prepájať sú v úžasnom súlade s tým, čím sa v súčasnosti zaoberám - networking. Konečne viem, prečo ma moja práca tak veľmi baví. Želám vám všetkým, aby ste na základe tohto testu aj vy zistili a najmä pochopili svoje silné stránky.
Juraj BaisVýkonný riaditeľ a konateľ spoločnosti Business for Breakfast Slovakia s.r.o.

Jan Mühlfeit

Bývalý prezident MICROSOFT® pre Európu

"Som presvedčený, že to, že som začal pracovať na mojich silných stránkach a na silných stránkach našich tímov, pozitívne zmenilo môj život. Náš tím vyhral 4x v rade Global Business Premiere League.

Jediným spôsobom, ako uspieť v podnikaní, v športe, umení a v politike je uplatnenie vášho talentu a silných stránok. Ak robíte to, čo vás baví, ste nielen úspešnejší, ale tiež šťastnejší.

A ak ste šťastnejší, tak máte lepší imunitný systém, takže ste aj zdravší".

logo silné stránky = silné Slovensko

TESTY A ROZVOJ TALENTOV A SILNÝCH STRÁNOK

pridajte sa do Facebook skupiny ODOMYKANIE DETSKÉHO POTENCIÁLU

KU DŇU POSLEDNÉHO UPDATE TOHTO WEBU SI UŽ

29 526 484 ľudí

Z CELEJ PLANÉTY TENTO TEST TALENTOV UROBILO.
Dnes ste na rade.